Praktické informace

               při příchodu do Centra Zuzka:     

 

 • Parkování vozidel:
  auto lze zaparkovat na parkovištích u silnice před Stavebním bytovým družstvem (dále SBD), v kterém Centrum Zuzka sídlí, nebo lze parkovat přímo v areálu SBD (projeďte závorou do areálu, vrátnému řekněte, že jdete do centra; je zde vyhrazeno parkování pro Centrum Zuzka po pravé straně vzadu). Dvůr se zamyká cca v 17:15 hod. Pokud tedy víte, že budete v centru déle, prosím, abyste parkovali na parkovištích u silnice, ne na dvoře za bránou. Nesmí se parkovat na parkovišti před závorou vrátnice po pravé straně!
 • Parkování kočárků:
  ptejte se u pana vrátného, dá Vám ochotně klíček a zámek na zabezpečení kočárku, ukáže místo pro umístění kočárku. Kočárky jsou umístěny pod střechou a navíc pod dohledem pana vrátného. Přesto v nich prosím nenechávejte nic cenného.
 • Vstup do centra ZUZKA:
  je hlavním vstupem do SBD. Přejdete kolem vrátnice a pak vlevo do schodů do 1. patra. Vpravo po 3-4 schodech jsou dveře s označením centra. Pro větší bezpečnost všech odložených věcí je vstup do centra na ZVONEK. Zazvoňte a vyčkejte na bzučák, který dveře uvolní. Pro cvičení s miminky používejte zvonek ZRCADLOVÝ SÁL.
 • Šatna:
  Instrukce, jak se orientovat v šatně, posílám v informačním mailu před první hodinou kurzu. Pro dopolední a odpolední skupinky platí odlišná pravidla. Rovněž pro jednotlivé skupinky se liší.
 • Prostory tělocvičny:
  autosedačku odložte po příchodu do tělocvičny po pravé straně ke zdi, osobní tašky do autosedačky nebo do policové skříně.

Za odložené věci v celém areálu Centrum ZUZKA neručí, přesto se uzamčením celého centra po celý den snažíme předejít ztrátám či poničení věcí nás všech.